Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

kamarier - Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bar restorat miri kerkon te punsoje kamarier/e

Elbasan, Shqipëri
Bar restorant miri , kerkon te punesoj kamarier , paga e kenaqshme + siguracionet + bakshish. adresa: hyrja metalurgjise, elbasan. afati i fundit i aplikimit: 25/12/2023 12:47

Bar restorant miri kerkon te punesoje: pjatalarse, ndihmese guzhine dhe kamarier/e.

Elbasan, Shqipëri
Bar restorant miri kerkon te punesoje: pjatalarse, ndihmese guzhine dhe kamarier/e. te interesuarit te kontaktojne ne numrin vendodhja : hyrje metalurgjise elbasan afati i fundit i aplikimit: 31/12/2023 15:44

Elbasan, ofroj vend pune kamariere

Bar restorant miri

-
Elbasan, Shqipëri
Bar restorant miri kerkon te punsoje kamarier/e. paga e kenaqshme +sigurime shoqerore+ bakshish+ ushqim. adresa: ne hyrje te metalurgjise qyteti i elbasanit. puna fillon ne muajin shtator. kontaktoni ne nr 0695459179. cel. : 0695459179

Elbasan, ofrohet vend pune pjatalarëse

Klaudia.R

-
Elbasan, Shqipëri
Një nga restorantet më të mira në elbasan kërkon të zgjeroj staf: •kamarier (turni i parë) 👉🏻kriteret e punës: -të jenë të rregullt dhe etik gjatë orarit të punës. -të jenë të sjellshëm dhe të komunikueshëm me pjesën tjetër të stafit. 👉🏻ofrohet: -paga shumë e mirë. -kushte shumë të mira pune dhe staf mikpritës. 🎯adresa: rruga kadri h...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier elbasan

Njoftime pune kamarier elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane