Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 59 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e durres

SOPHIE

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi sophie caffe durres kerkon te punesoje : kamarier/e ofrojme trajnim profesional per stafin. te kete deshiren per te mesuar dhe zhvilluar ne pune te jete i komunikueshem me klientet dhe koleget e tjere. te jete i gatshem te bashkepunoje. te interesuarit te kontaktojne ne nr : +355 68 855 1211

Durres, kerkohet kamarier

Inn hotel !

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet kamarier . paga 500 mije leke te vjetra. kushte sh te mira pune dhe mundesi akomodimi cel. : 0695744588

Kamarier-re restoranti

Durrës, Shqipëri
Envy hotel ne durres kerkon te punesoje kamarier-re restoranti kriteret : te kene experience pune te jene te sjelleshem me klientet te dine gjuhe te huaja anglisht/italiaht te mos kene angazhime te tjera (pune te dyte) te dine te punojne ne grup ofrojme pagesa dhe kushte exelente ofrojme sigurime dhe transport afati i fundit i aplikimit: ...

Durres, kerkohet kamarier/e

Amara Hotel & Spa Durres

-
Durrës, Shqipëri
Amara hotel & spa , kerkon te punesoje kamarier/e, qe te plotesoje kriteret e meposhtme: 1. te kete eksperience pune te meparshme minimumi 1vit. 2. paga shume e kenaqshme dhe kushtet e punes shume te kenaqshme. te interesuarit/rat te nisin cv e tyre ne email: financa@amarahotel.al ose te kontaktojne ne nr e cel 0677079999, + apliko

Kamarier/e me eksperience

Durrës, Shqipëri
Vinum kerkon kamarier me eksperience. nje aktiviteti i ri ne zemer ne vollges, kerkon te punesoje kamarier me eksperience duke ofruar kushte te pershtatshme pune dhe nje ambient dinamik, perfshire ketu dhe nje pushim ditor-javor. per te gjithe te interesuarit te ndjekin hapat si me poshte! ju mirepresim🙂 afati i fundit i aplikimit: 10/05...

Durres, ofrohet vend pune kamarier

Twist Bar Durres

-
Durrës, Shqipëri
Durres, ofroj vend pune kamarier ofroj vendin e punes ne profilin kamarier/e ne twist bar. ambienti ndodhet tek stadiumi . kushtet e punes dhe paga jane te kenaqshme . te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit +355 69 34 12 735 faleminderit!

Durres, ofrohet vend pune kamarier, banakier

HOTEL BEL CONTI

-
Durrës, Shqipëri
Hotel-bar-restorant bel conti , eshte ne kerkim te kamariereve dhe banakiereve gjithe-vjetore me eksperience pune, per te plotesuar stafit e tij . ofrohen kushte mjafte te mira pune dhe gjithashtu page mjafte e mire. te interesuarit te paraqiten prane ambjenteve tona ne l.13 prane shkembit te kavajes , durres. mob.: 0692097373

Durres, ofroj vend pune kamarier bari

Fafa Resort

-
Durrës, Shqipëri
Fafa resort kerkon te punesoje: kamarier bari aftesite e kerkuara: -2 -3 vjet eksperience te meparshme ne bar -aftesi per t’u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. -aftesi per te mbajtur marredhenje te m...

Banakier/e durres

SOPHIE

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi sophie caffe durres kerkon te punesoje : banakier/e ofrojme trajnim profesional per stafin të kryejë me cilësi dhe shpejtësinë e kërkuara porositë e klientëve. të ketë aftësi shumë të mira komunikimi. te kete deshiren per te mesuar dhe zhvilluar ne pune te interesuarit te kontaktojne ne nr :+355 68 855 1211

Durres, ofrohet vend pune recepsionist , kamarier

Piho Andi

-
Durrës, Shqipëri
Hotel "bel conti" prane shkembit te kavajes, durres ofron vende pune gjithe-vjetore per recepsioniste dhe kamariere. te jene te rregullt dhe me eksperiece pune. ofrohen kushte mjafte te mira pune. page e kenaqshme te interesuarit te dergojne cv me foto ne ; belcontihotel@gmail.com dhe te telefonojne ne nr. 0674074674 ju mirepresim + aplik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier durres

Njoftime pune kamarier durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane