Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VitaLand (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - VitaLand

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier (8)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: kamarier (8) përgjegjësitë: siguron shërbime cilësore, për të gjithë mysafirët e restorantit; marrja e porosive dhe servimi i porosive për klientët e restorantit; inkasimi i pagesave; kujdeset që mysafirët e restorantit të ndahen të k...

Kamarier (8)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: kamarier (8) përgjegjësitë: siguron shërbime cilësore, për të gjithë mysafirët e restorantit; marrja e porosive dhe servimi i porosive për klientët e restorantit; inkasimi i pagesave; kujdeset që mysafirët e restorantit të ndahen të k...

Ndihmës/e kamarier/e (4)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: ndihmës/e kamarier/e (4) përgjegjësitë: ndihmon kamerierët në punët e tyre; zëvendëson kamerierët në rast të mungesës se tyre; kujdeset për pastërtinë e sallës dhe asiston në shërbim. kualifikimet: përvoja e punës e dëshirueshme; të j...

Ndihmës/e kamarier/e (4)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania vitaland, për të përmbushur vendet e lira të punës në sektorin e restorantit shpall konkurs për: ndihmës/e kamarier/e (4) përgjegjësitë: ndihmon kamerierët në punët e tyre; zëvendëson kamerierët në rast të mungesës se tyre; kujdeset për pastërtinë e sallës dhe asiston në shërbim. kualifikimet: përvoja e punës e dëshirueshme; të j...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier vitaland

Kamarier vitaland dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane