Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:VR Games (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - VR Games

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet kamarier/e - banakier/e

VR Games

-
Tiranë, Shqipëri
Virtual games lounge kerkon te punesoj: kamarier/e banakier/e pervoja e punes nuk eshte e domosdoshme. paga e kenaqshme.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier vr games

Kamarier vr games dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane