Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Union Restaurant (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

kamarier - Union Restaurant

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

Union Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Union restaurant (objekti i benetton prishtina) shpallë konkurs për: kamarier kualifikimet: përvoje pune së paku nje vjecare; përgjegjësi në punë; aftësi të punës nën presion; aftësi për punë ekipore; të interesuarit mund të na kontaktojne ne kete numer 048 606 300 tags benetton union restaurant prishtina kamarier pune ekipore

Kamarier - e re

Union Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Union restaurant (objekti i benetton prishtina) shpallë konkurs për: kamarier kualifikimet: përvoje pune së paku nje vjecare; përgjegjësi në punë; aftësi të punës nën presion; aftësi për punë ekipore; të interesuarit mund të na kontaktojne ne kete numer 048 606 300 tagged as: benetton, kamarier, prishtina, pune ekipore, union restaurant

Kamarier

Union Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Union restaurant (objekti i benetton prishtina) shpallë konkurs për: kamarier kualifikimet: përvoje pune së paku nje vjecare; përgjegjësi në punë; aftësi të punës nën presion; aftësi për punë ekipore; të interesuarit mund të na kontaktojne ne kete numer 048 606 300

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier union restaurant

Kamarier union restaurant dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane