Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Taverna Dajti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

kamarier - Taverna Dajti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Po kërkoj një kamarier për ndrrimin e paradites që jeton në prishtinë në bregun e diellit. të interesuarit le të kontaktojnë në numrin e telefonit : 049-308-584

Kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier me orar të plotë për ndërrimin e paradites në lagjen bregu i diellit në prishtinë

Kerkoj kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier

Kerkojm kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier me pervoj pune se paku 1 vit , orari dhe pagesa sipas marveshjes adresa lagja bregu i diellit

Kerkojm kamarier

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier me pervoj pune se paku 1 vjet orari dhe pagesa sipas marveshjes adresa lagja bregu i diellit prishtine

Kerkoj puntor

Taverna Dajti

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me pervoj pune se paku 1 vit , orari dhe pagesa sipas marveshjes adresa bregu i diellit prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier taverna dajti

Kamarier taverna dajti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane