Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Students Employment Network (Fshij) Fshijini të gjitha

kamarier - Students Employment Network

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Students Employment Network

-
Prizren, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, në prizren (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/794959721394000/?source=post

Kamarier

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, tek rruga c, prishtinë (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/316075786662766/?source=post_timeline

Kamarier

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, në zonën industirale, prishtinë (rrogë 300 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/803784260522432/?source=post

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e, tek lagjja ulpiana, prishtinë. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishmedhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/944008793026474/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e me orar të shkurtër, tek rruga lidhja e pejës, prishtinë. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishme dhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/773337316707721/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e, në afërsi të grand store, prishtinë (rrogë 350 euro0. ndiqeni vegzën e mëposhtme për informata më të hollësishme dhe për aplikim: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/604559043851965/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier, tek zona industriale, prishtinë, me rrogë 400 euro. mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/881522939387959/?source=post_timeline

Kamarier/e

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse dëshironi të punoni kamarier/e, tek rruga b, prishtinë (rrogë 270 euro). mund të na kontaktoni për më shumë informata në numrin: 045246103. detaje rreth punës, i gjeni po ashtu në vegzën e bashkëngjitur: https://www.facebook.com/jobs/job-opening/1217156815400292/?source=post_timeline

Ndihmës kamarier

Students Employment Network

-
Prishtinë, Kosovë
Students employment network hapëkonkurs pune për një (1) pozitë "ndihmës kamarier". (prishtinë) çfarë kërkohet nga aplikuesi? - të ketë 1 vit përvojë pune. - të ketë përfunduar shkollimin emesëm. - të ketë aftësi komunikuese tëmira. - gatishmëri për t'i ndihmuarkamarierit në pastrimin e tavolinave. - të jetë në gjendje të punojë meorar të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier students employment network

Kamarier students employment network dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane