Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Street Food 12Al (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

kamarier - Street Food 12Al

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme kërkojmë staff për 24 ore sh...

Tirane, ofrohet vend pune fast food turni nates

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme cel. : 0683577796 kërkojmë s...

Tirane, kerkohet kasiere me eksperience

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme kërkojmë staff për 24 ore sh...

Tirane, shperndares porosish me biciklete

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme cel. : 0683577796 kërkojmë s...

Tirane, ofrohet vend pune motorrist

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme cel. : 0683577796 kërkojmë s...

Tirane, ofrohet vend pune specialist/e - ndihmës për fast food

Street Food 12Al

-
Tiranë, Shqipëri
●○●street food 12 nesh○●○ kërkojmë staff për 24 ore shërbim me 3 turne 1.kasiere me eksperience 2.specialist/e për fast food 3.kamarier/e 4.ndihmës per fast food 5.sanitare 6.motorrist 7.shperndares porosish me biciklete numer kontakti 📞 068 357 7796 📞 rruga urani pano, tirane mbrapa 15 kateshit kushte te mira pune pagesa e kenaqshme ce...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier street food 12al

Kamarier street food 12al dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane