Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Shell Kosova (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

kamarier - Shell Kosova

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: kamarier lokacioni: vragoli, hotel vita orari: 8 orë në ditë, me ndërrime detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi të mira komunikimi; aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve; respektimi i rregullave në punë; përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës. kualifikimet dhe kriteret e nevojshme: përgaditja shkollore – minim...

Kamarier

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: kamarier lokacioni: vragoli, hotel vita orari: 8 orë në ditë, me ndërrime detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi të mira komunikimi; aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve; respektimi i rregullave në punë; përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës. kualifikimet dhe kriteret e nevojshme: përgaditja shkollore – minim...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier shell kosova

Kamarier shell kosova dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane