Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Revo Hospitality Group (RHG) shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

kamarier - Revo Hospitality Group (RHG) shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e në restorant lift

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon disa nga markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street . misioni ynë është të promovojmë një koncept revolucion...

Kamarier/e ne restorant salt

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon disa nga markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. misioni ynë është të promovojmë një koncept revoluciona...

Kamarier/e - opa tirana international airport

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. misioni ynë është të promovojmë një koncept revolucionar restora...

Kamarier/e në opa fast food

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon disa nga markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. misioni ynë është të promovojmë një koncept revoluciona...

Kerkohet staf per salt restaurant | lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street

Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. revo hospitality group po kerkon profesionistë me pervojë dhe të...

Part - time job - opa greek street

Ne po kerkojme punonjes part - time! revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin e fast food-eve opa greek street. revo hospit...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier revo hospitality group rhg shpk

Kamarier revo hospitality group rhg shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane