Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Restaurant Te Pula (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Restaurant Te Pula

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Për plotësimin e vendeve të punës: kamarier/e

Restaurant Te Pula

-
Prishtinë, Kosovë
“restaurant ” te pula ”sh.p.k. me seli në prishtin shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës:  2 kamarier/e kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozites së cekur më lartë në restaurant në prishtinë rr.fehmi agani (kafet e vogla) . nga kandidatët kërkohet: • të ketë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; • të ketë shka...

Për plotësimin e vendeve të punës

Restaurant Te Pula

-
Prishtinë, Kosovë
“restaurant ” te pula ”sh.p.k. me seli në prishtin shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës:  2 kamarier/e kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozites së cekur më lartë në restaurant në prishtinë rr.fehmi agani (kafet e vogla) . nga kandidatët kërkohet: • të ketë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; • të ketë shka...

Për plotësimin e vendeve të punës

Restaurant Te Pula

-
Prishtinë, Kosovë
“restaurant ” te pula ”sh.p.k. me seli në prishtin shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës :  2 kamarier/e kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozites së cekur më lartë në restaurant në prishtinë rr.fehmi agani (kafet e vogla) . nga kandidatët kërkohet: • të ketë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme; • të ketë shk...

Për plotesimin e vendeve të punës

Restaurant Te Pula

-
Prishtinë, Kosovë
“restaurant ” te pula ” sh.p.k. me seli në prishtin shpall: konkurs për plotësimin e vendeve të punës: 1 banakiere 2 kamarier kërkohen të rinj të motivuar për plotësimin e pozites së cekur më lartë në restaurant në prishtinë rr. tahir zajmi kalabri ( emshir ) dhe në rr. fehmi agani ( te kafet e vogla ) nga kandidatët kërkohet: • të ketë p...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier restaurant te pula

Kamarier restaurant te pula dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane