Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Restaurant Nuar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Restaurant Nuar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Restaurant Nuar

-
Kosovë
Konkurs i hapur për pozitat: kamarier 3 vende të lira arkatare ndihmës/e kuzhineri

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier restaurant nuar

Kamarier restaurant nuar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane