Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Qebaptore Gjakova e Vjeter (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

kamarier - Qebaptore Gjakova e Vjeter

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj kamarier

Qebaptore Gjakova e Vjeter

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me pervoje pune. te interesuarit te lajmrohen ne numrin 044/129142

Kerkoj kamarier

Qebaptore Gjakova e Vjeter

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier 044/143-848

Ofroj pune per kamarier/ delivery

Qebaptore Gjakova e Vjeter

-
Prishtinë, Kosovë
Ofroj pune per kamarier orari prej te hanes deri te shtunen 8 ore pune. e diele pushim. te interesuarit le te lajmrohen ne numrin e tel 044/129-142

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier qebaptore gjakova e vjeter

Kamarier qebaptore gjakova e vjeter dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane