Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Prince coffe shop (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Prince coffe shop

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Prince coffe shop

-
Prizren, Kosovë
Behu pjese e jona.

Pozita te lira pune

Prince coffe shop

-
Prishtinë, Kosovë
Mirembajtes/e kamarier shankist

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier prince coffe shop

Kamarier prince coffe shop dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane