Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Prince Coffee House (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Prince Coffee House

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e, pastruese

Prince Coffee House

-
Prishtinë, Kosovë
Prince coffee house , ne lokacionin e prishtines : kamarier/e pastruese te interesuarit/at le te lajmerohen ne numrin e telefonit: 048544844 tags kamarier kamariere pasteuese prishtine prince coffee house,

Kamarier/e, pastruese

Prince Coffee House

-
Prishtinë, Kosovë
Prince coffee house , ne lokacionin e prishtines : kamarier/e pastruese te interesuarit/at le te lajmerohen ne numrin e telefonit: 048544844 tagged as: kamarier, kamariere, pasteuese, prince coffee house,, prishtine

Kamarier/e, gotalarës/e, pastrues/e

Prince Coffee House

-
Prishtinë, Kosovë
Prince coffee house ne lokacionin e prishtines : kamarier/e gotelares/e pastrues/e kriteret: te kene se paku 1 vite pervoje pune, mosha mbi 18 vjet. kontaktoni ne numrin e telefonit : +38348224225 afati i fundit per aplikim: 09.12.2021 tags prince coffee house prishtine kamarier gotalares pastruese gastronomi

Kamarier/e, gotalarës/e, pastrues/e

Prince Coffee House

-
Prishtinë, Kosovë
Prince coffee house ne lokacionin e prishtines : kamarier/e gotelares/e pastrues/e kriteret: te kene se paku 1 vite pervoje pune, mosha mbi 18 vjet. kontaktoni ne numrin e telefonit : +38348224225 afati i fundit per aplikim: 09.12.2021 tagged as: coffee, gastronomi, gotalares, house, kamarier, pastruese, prince, prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier prince coffee house

Kamarier prince coffee house dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane