Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Pizzeria Margarita (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

kamarier - Pizzeria Margarita

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune per kamarier. te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne 044-609-610 ose 049-609-610. lokacioni

Kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita me lokacion ne rr. hajdar dushi kerkon nje kamarier me orar te plote te punes. te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit +38344609610

Konkurs per kamarier

Pizzeria Margarita

-
Prishtinë, Kosovë
Pizzeria margarita kerkon kamarier me orar te plote.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier pizzeria margarita

Kamarier pizzeria margarita dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane