Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Mondo Caffe (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

kamarier - Mondo Caffe

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Barist/e, shankist/e, kamarier/e

Mondo Caffe

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune për mondo caffe: pozitat: barist/e (2) banakiere (3) kamarier/e (2) lokacioni: abi çarshia, prizren aplikoni online në linkun: bit.ly/3zh7bes ; apo përmes tel: +383 43 578 005 tagged as: abi carshia, kamarier, kamariere, mondo cafe, prizren, shankist, shankiste

Barist/e, shankist/e, kamarier/e

Mondo Caffe

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune për mondo caffe: pozitat: barist/e (2) banakiere (3) kamarier/e (2) lokacioni: abi çarshia, prizren aplikoni online në linkun: bit.ly/3zh7bes ; apo përmes tel: +383 43 578 005 tags shankist shankiste kamarier kamariere mondo cafe prizren abi carshia

Menaxher/e (2), barist/e (2), banakier/e (3), kamarier/e (2)

Mondo Caffe

-
Kosovë
Konkurs pune mondo caffe në central park në fushë kosovë ka shpallur vende të lira pune: menaxher/e (2 vende) barist/e (2 vende) banakier/e (3 vende) kamarier/e (2 vende) lokacioni: qendra tregtare “central park”, fushë kosovë. aplikoni duke plotësuar formularin online në: bit.ly/3cymgme tel: +383 43 578 005 tagged as: banakier, barist, c...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier mondo caffe

Kamarier mondo caffe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane