Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Milano (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Milano

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Milano

-
Korçë, Shqipëri
Kamarier/e bar milano tek terminali korçe kerkon te punesoje kamarier/e. paga e kenaqashme,( mund te rritet edhe nga performanca ne pune) orari part-time ose i plote. te jete i/e rregullt dhe i sjellshem ne pune, te jete me eksperience pune. te kete eksperience pune, arsimi i mesem ose i larte!

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier milano

Kamarier milano dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane