Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Mazzo Lounge (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

kamarier - Mazzo Lounge

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e

Mazzo Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Mazzo lounge : ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje kamarier/e. kriteret : 1- eksperienca perben perparesi 2- te jete i pergjegjshem dhe i sjellshem me klientet adresa: rruga kajo kafili, tirane te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit te poshte shenuar cel. : 069 823 7810

Tirane, ofroj vend pune kamarier/e

Mazzo Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Mazzo lounge : ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje kamarier/e per turnin e dyte. kriteret : 1- eksperienca perben perparesi 2- te jete i pergjegjshem dhe i sjellshem me klientet adresa: rruga kajo kafili, tirane te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit te poshte shenuar cel. : 069 823 7810

Tirane, ofroj vend pune kamarier/e

Mazzo Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Mazzo lounge : ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje kamarier/e kriteret : 1- eksperienca perben perparesi 2- te jete i pergjegjshem dhe i sjellshem me klientet adresa: rruga kajo kafili, tirane te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit te poshte shenuar cel. : 069 823 7810

Tirane, ofroj vend pune turni i dyte

Mazzo Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Mazzo lounge : ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje kamarier/e per turnin e dyte. kriteret : 1- eksperienca perben perparesi 2- te jete i pergjegjshem dhe i sjellshem me klientet adresa: rruga kajo kafili, tirane te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit te poshte shenuar cel. : 069 823 7810

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier mazzo lounge

Kamarier mazzo lounge dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane