Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Matisse (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Matisse

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs "kamarier/e" matisse

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Matisse në rrugen b shpall konkurs për kamariere. ju lutem, të gjithë të interesuarat cv-të mund t’i dërgoni në e-mail: [email protected] , ose kontaktoni ne kete numer te telefonit: 049853813.

Konkurs pune kamarier/e & shankist/e - ulpiana ( te fontana)

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Familja jonë është duke u rrit dhe kemi nevojë për persona të talentuar që kanë pasion dhe dëshirojnë të ndajnë eksperiencën e tyre në fushën e gastronomisë me ne. jemi duke kerkuar : kamarier/e shankist/e të gjithë të interesuarit/at mund të aplikojnë duke kontaktuar ne numer telefoni 049119119 ose ne email [email protected]

Matisse ne albi mall shpall konkurs për kamarier/e

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Matisse në albi mall shpall konkurs për këto vende të lira pune: -kamarier/e ju lutem, të gjithë të interesuarit/at cv-të mund t’i dërgoni në e-mail: [email protected] ose kontakto ne kete numer te telefonit : +38349848682

Matisse ne rrugen b shpall konkurs për kamarier/e

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Matisse në rrugën b shpall konkurs për këto vende të lira pune: -kamarier/e ju lutem, të gjithë të interesuarit/at cv-të mund t’i dërgoni në e-mail: [email protected] ose kontakto ne kete numer te telefonit : +38349853813

Matisse ne qender shpall konkurs për kamarier/e dhe host

Matisse

-
Prishtinë, Kosovë
Matisse në sheshin zahir pajaziti shpall konkurs për këto vende të lira pune: -host -kamarier/e ju lutem, të gjithë të interesuarat cv-të mund t’i dërgoni në e-mail: [email protected] , në subjekt të ceket pozita për të cilën aplikoni,të bashkangjitura me cv-të.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier matisse

Kamarier matisse dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane