Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Kooperativa Lounge (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Kooperativa Lounge

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Kooperativa Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kooperativa lounge kerkon te punesoje: kamarier me profilin si me poshte: te njoh produktet menuse, përbërjen dhe çmimet e tyre; te promovoj ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen; përcjell me profesionalizëm çdo klient; kupton nevojën e klientit duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e klientit; këshill...

Banakier

Kooperativa Lounge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kooperativa lounge kerkon te punesoje: banakier me profilin si me poshte: te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si detyrat kryesore te barit. te kene sens te larte te mirekuptimit. aftesi shume te mira komunikimi. të kenë përkushtim dhe durim gjate orarit te punes. dhe mbi te gjitha të karak...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier kooperativa lounge

Kamarier kooperativa lounge dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane