Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Inn hotel ! (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

kamarier - Inn hotel !

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, kerkohet kamarier

Inn hotel !

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet kamarier . paga 500 mije leke te vjetra. kushte sh te mira pune dhe mundesi akomodimi cel. : 0695744588

Vlore,kerkohen recepsioniste dhe kamarier.

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohen recepsioniste dhe kamarier. paga sh te mira cel. : 0695744588

Vlore, ofrohet vend pune kamarier

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet kamarier. paga sh te mira dhe akomodim. bakshishe rreth 100 mije leke te vjetra ne dite cel. : 0695744588

Vlore, ofrohet vend pune banakier dhe kamarier

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohen banakier dhe kamarier per beach bar ne plazhin me te mire te vlores paga te larta dhe akomodim cel. : 0695744588

Vlore, ofrohet vend pune banakier

Inn hotel !

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet banakier paga 70 mije leke dhe kamarier paga 50 mije leke( bakshishe rreth 100 mije leke ne dite). akomodim dhe ushqim falas cel. : 0695744588

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier inn hotel

Kamarier inn hotel dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane