Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hotel Restaurant Lido (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

kamarier - Hotel Restaurant Lido

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Hotel Restaurant Lido

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier me provoje pune. orari nga 15:00 deri 23:00. kontakt: 049112981

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier hotel restaurant lido

Kamarier hotel restaurant lido dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane