Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Hotel Austria (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

kamarier - Hotel Austria

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Hotel austria kerkon kamarier/e banakier

Hotel Austria

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel austria kerkon te punesoje kamarier/e banakjer me eksperience. kushtet e punes dhe paga te kenaqeshme. punesimi i menjehershem. te interesuarat te paraqiten ne adresen: rr. dibres nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa ambulances madhe tirane te dergojne cv ne ad email hotelaustria31@gmail.com cel. : 0682020651 cel. : 0688017915 + apliko pë...

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e banakier me eksperience

Hotel Austria

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel austria kerkon te punesoje kamarier/e banakjer me eksperience. kushtet e punes dhe paga te kenaqeshme. punesimi i menjehershem. te interesuarat te paraqiten ne adresen: rr. dibres nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa ambulances madhe tirane te dergojne cv ne ad email hotelaustria31@gmail.com cel. : 0682020651 cel. : 0688017915 +apliko + a...

Tirane, ofrohet vend pune recepsjonist kamarier/e banakjer

Hotel Austria

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel austria kerkon te punesoje recepsjonist kamarier/e banakjer me eksperience. kushtet e punes dhe paga te kenaqeshme. punesimi i menjehershem. te interesuarat te paraqiten ne adresen: rr. dibres nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa ambulances madhe tirane te dergojne cv ne ad email hotelaustria31@gmail.com cel. : 0682020651 cel. : 068801791...

Kerkon te punesoje recepsjonist kamarier/e banakier me eksperience

Hotel Austria

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel austria kerkon te punesoje recepsjonist kamarier/e banakjer me eksperience. kushtet e punes dhe paga te kenaqeshme. punesimi i menjehershem. te interesuarat te paraqiten ne adresen: rr. dibres nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa ambulances madhe tirane te dergojne cv ne ad email hotelaustria31@gmail.com cel. : 0682020651 cel. : 068801791...

Tirane, hotel austria kerkon te punesoje recepsjonist kamarier/e banakjer me eksperience.

Hotel Austria

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel austria kerkon te punesoje recepsjonist kamarier/e banakjer me eksperience. kushtet e punes dhe paga te kenaqeshme. punesimi i menjehershem. te interesuarat te paraqiten ne adresen: rr. dibres nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa ambulances madhe tirane te dergojne cv ne ad email hotelaustria31@gmail.com cel. : 0682020651 + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier hotel austria

Kamarier hotel austria dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane