Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:H&K @ VALA MAR Residences (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet

kamarier - H&K @ VALA MAR Residences

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ndihmes kamarier

H&K @ VALA MAR Residences

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi vala mar resicednces nje nga komplekset me prestigjoze ne gjirin e lalzit kerkon te punesoje : ndihmes kamarier kualifikimet komunikim korrekt dhe miqesor me klientet; njohes te gjuheve te huaja; fleksibel me detyrat e caktuara; eksperience ne ambiente sherbimi prane plazheve . shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dër...

Kamarier/e restoranti

H&K @ VALA MAR Residences

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi vala mar resicednces nje nga komplekset me prestigjoze ne gjirin e lalzit kerkon te punesoje : kamarier/e restoranti kualifikimet shërbimi i klienteles së restorantit. të kenë ekperience ne restorante. komunikim korrekt dhe miqesor me klientet; njohes te gjuheve te huaja; fleksibel me detyrat e caktuara; shënime për të aplikuar...

Ndihmes kuzhinier

H&K @ VALA MAR Residences

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi vala mar resicednces nje nga komplekset me prestigjoze ne gjirin e lalzit kerkon te punesoje : ndihmes kuzhinier detyrat ndihmon ne përgatit, gatuan recetat e ushqimevesipas specifikimeve të menusë ditore. të ndihmoj te përgatisë dhe gatuajë recetat mesdhetare (mediterrane). të asistoj ne kontrolin dhe cilësinë e asortimenteve ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier h k vala mar residences

Kamarier h k vala mar residences dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane