Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Gusto Cafe (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Gusto Cafe

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
Gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të kosovës në fuqi mund ë si avancimi ne karrierë trajnime profesionale shërbime shtes nga kompania

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Mitrovicë, Kosovë
Bëhuni pjesë e ekipës sonë në gusto cafe ''mall of mitrovica '' gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të kosovës në fuqi mund ë si avancimi ...

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë në gusto cafe ! gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të k...

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Ferizaj, Kosovë
Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë në gusto cafe ! gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të k...

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Ferizaj, Kosovë
Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë në gusto cafe ! gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të k...

Kamarier/e

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë në gusto cafe ! gjithçka që ju duhet të ofroni është: vullnet pune shkathtësi organizative vetiniciativë të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla ndërkombëtare të punoni në ekip çka ofrojmë kushtet e punës sipas ligjeve të k...

Konkurës për vende të lira pune

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
-menagjer\e 2 vende (sheshi: zahir pajaziti ) -host 2 vende ( sheshi: zahir pajaziti ) -barist\a 6 vende ( sheshi: zahir: pajaziti ) -kamarier\e 6 vende ( sheshi: zahir pajaziti ) -host 1 vend ( rruga b ) -kamariere (femer ) 4 vende ( rruga b)

Barist/e

Gusto Cafe

-
Ferizaj, Kosovë
Bonnard l.l.c është një ndër kompanit më të suksesshme në tregun e kosovës në fushen e gastronomis, ne vazhdimisht jemi në kërkim të personave, kreative,energjik dhe të përkushtuar për punë të na bashkohën ekipes sone po kërkojm keto pozita pune -barist/e :2 vende -host/hostess -kamarier/e (3 vende pune) mund të aplikoni nepërmejt e-maili...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier gusto cafe

Kamarier gusto cafe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane