Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Evolvet (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Evolvet

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier restoranti

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një kompanie në fushën e hotelerise, kërkojmë të punësojmë në tiranë: kamarier restoranti kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere: të kenë të paktën 3 vjet experience ne restorante prestigjoze. të njohin shumë mirë gjuhën angleze (kusht i domosdoshëm), njohja e një gjuhe të tretë përbën avantazh. të kenë aftësi shumë të mir...

Shef kuzhine

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Shefi/ja e kuzhinës është përgjegjës/e te menaxhoj kuzhinën në tërësi, duke filluar nga organizimi i kuzhinierëve dhe ndihmës kuzhinierëve deri te përzgjedhja e menysë dhe përgatitja e pjatave të një cilësie të lart. gjithashtu, ky person mban çdo evidencë në kuzhinë dhe raporton drejtorin në lidhje me kuzhinën. përgjegjësitë dhe detyrat:...

Barist

Evolvet

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një kompanie në fushën e hotelerise, kërkojmë të punësojmë në tiranë: barist kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhtme: eksperience e meparshme pune njohje e coctaileve fleksibilitet integritet i mire me ambientin e punes dhe koleget nëse jeni të interesuar për këtë pozicion, lutem dërgoni cv-në tuaj në: [email protected...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier evolvet

Kamarier evolvet dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane