Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Europe Agency (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(15)
Lloji
  • Pa përcaktuar(15)

kamarier - Europe Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim brenda vendit: kamarier

Kriteret: minimalisht shkolla e mesme experiencë pune në bazë të pozicionit të jenë të komunikueshëm benefitet: kontratë pune sipas kodit shqiptar të punës siguracione shëndetësore të mbuluara benefite në bazë të performancës si të aplikoni: për të aplikuar dërgoni një cv tuajën në anglisht me foto me subject “staf lokali/kamarier” në adr...

Punësim brenda vendit: kamarier

Kriteret: minimalisht shkolla e mesme experiencë pune në bazë të pozicionit të jenë të komunikueshëm benefitet: kontratë pune sipas kodit shqiptar të punës siguracione shëndetësore të mbuluara benefite në bazë të performancës si të aplikoni: për të aplikuar dërgoni një cv tuajën në anglisht me foto me subject “staf lokali/kamarier” në adr...

Punësim brenda vendit: kamarier

Kriteret: minimalisht shkolla e mesme experiencë pune në bazë të pozicionit të jenë të komunikueshëm benefitet: kontratë pune sipas kodit shqiptar të punës siguracione shëndetësore të mbuluara benefite në bazë të performancës si të aplikoni: për të aplikuar dërgoni një cv tuajën në anglisht me foto me subject “staf lokali/kamarier” në adr...

Punësim jashtë: kamarier (f)

Shteti: kuvajt titulli: kamariere kontrata e punës: 1 vjeçare paga: nis nga 900 euro kriteret: kandidatet duhet të jenë: të pastër penalisht gjinia f me eksperiencë në këtë fushë njohja e gjuhës angleze njohja e gjuhëve të tjera të huaja përbën avantazh benefite: pagesë mujore + benefite kontratë pune e rregullt akomodimi i mbuluar përgja...

Punësim në rinas: kamarier/e

Mundësi punësimi për kamarier në rinas kriteret: minimalisht shkolla e mesme experiencë pune në bazë të pozicionit të jenë të komunikueshëm benefitet: kontratë pune sipas kodit shqiptar të punës siguracione shëndetësore të mbuluara benefite në bazë të performancës si të aplikoni: për të aplikuar dërgoni një cv tuajën në anglisht me foto m...

Punësim në gjermani: kamarier/e

Pozicioni i punës: kamarier/e vendi: gjermani pagesa: 1000-1500 euro neto kriteret: kandidatet duhet të jenë: të pastër penalisht me eksperiencë në këtë fushë jo- azilkerkues njohja e gjuhës gjermane në nivel komunikativ njohja e gjuhës angleze përbën avantazh benefite: pagesë mujore + benefite kontratë pune e rregullt akomodimi i mbuluar...

Emigro në europë: kamarier/e, banakier/e, housekeeper

Profilet: barist, kamarier/e, housekeeper vendi: gjermani, danimarkë kontrata: 3 mujore, 6 mujore, 1 vjeçare paga: 7-13 euro/orë bruto kriteret: rekorde kriminale të pastra eksperiencë pune minimalisht 2 vite në bazë të profilit të mos rezultoni azilkërkues gatishmëri për nisje të kurdohershme benefitet: kontratë pune afatgjatë sipas kodi...

Punësim tiranë: kerkohet kuzhinier/e, banakier/e & kamarier/e

Europe Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicionet e punës: kuzhinier/e, banakier/e dhe kamarier/e vendodhja: tiranë orari: kohe te plote përshkrimi i punës, kuzhinier/e të planifikojë përgatitjen e ushqimit dhe të kujdeset për cilësinë e tij. të jetë i përgjegjshëm për trajtimin dhe konservimin e ushqimit. të sigurojë pastërtinë e zonave të punës. të jetë i aftë të përcaktojë ...

Punësim në jug të shqipërisë

Europe agency është në kërkim të punëkërkuesve për në jug të shqipërisë në këto pozicione: barist ndihmës barist hostes kamarier/e specialist/e pastash zgarist sanitare me kushte të mira pune, ushqim dhe fjetje të mbuluara nga punëdhënësi. mundësi aplikimi kanë punëkërkuesit nga shqipëria dhe kosova. për të aplikuar kontaktoni në: info@eu...

Punësim sezonal në jug të shqipërisë: hoteleri-turizëm

Pozicionet: bartender,kamerier,picajol,kuzhinier,shërbim pastrimi,roje vendi: jugu i shqipërisë europe agency në bashkëpunim me baret dhe hotelet më prestigjoze në jug ofron mundësi punësimi sezonal në fushën e hoteleri-turizmit (kamarier,bartender,picajol,kuzhinier,sherbim pastrimi,roje.) kriteret: minimalisht shkolla e mesme kualifikime...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier europe agency

Kamarier europe agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane