Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Eagle Heads Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Eagle Heads Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojmë kamarier per restorant

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu skuadrës internacionale mbi 30 persona të wonderbites si kamarier restorant i ri me kuzhinë internacionale. kërkojmë kamarier per restorant kushte shume te mira pune, paga shume e kenaqshme adresa komuna e parisit për aplikim dërgoni cv tuaj në careers@eagleheadsgroup.com ose në numrin e cel 0696194036

Tirane, ofrohet vend pune kamarier

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu skuadrës internacionale mbi 30 persona të wonderbites si kamarier restorant i ri me kuzhinë internacionale. kërkojmë kamarier per restorant kushte shume te mira pune, paga fillon nga 40 000 adresa komuna e parisit për aplikim dërgoni cv tuaj në careers@eagleheadsgroup.com ose në numrin e cel 0696194036 + apliko

Kamarier/e per ne restorant

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group’s mission is to create vertically integrated consumer brands that deliver happiness across the globe. from our headquarters in tirana, our multi-disciplinary international team of innovators leverages technology and behavioral science to design amazing customer experience. eagle heads group kerkon te punesoje kamarier/e ...

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group kerkon te punesoje kamarier/e detyrat e pozicionit: - të përshëndesë të ftuarit - të marrë porosinë e tyre për pije dhe ushqim - të b ëj ë sugjerimet perkatese per pije dhe ushqim - të sh kruajë porosinë me te gjithe informacionin e nevojshme ne sistemin pos - t ë marrë pagesat nga klientët kriteret: - aftësi të shkëlqye...

Kuzhinier

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohu skuadrës internacionale mbi 30 persona të wonderbites si kuzhinier/e. restorant i ri me kuzhinë internacionale. kërkojmë ndihmes-kuzhinier kushte shume te mira pune, paga fillon nga 40 000 leke adresa komuna e parisit për aplikim dërgoni cv tuaj në careers@eagleheadsgroup.com ose në numrin e cel 0696194036

Kuzhinier me pervoje

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group është duke kërkuar të punësojë: kuzhinier me përvojë kriteret e kërkuara : eksperiencë te mëparshme në restorant/hotel me kuzhinë ndërkombëtare. njohuri të mira të haccp standarteve të higjenës në kuzhinë. aftësi të mira komunikimi. të jetë njohës i gjuhës angleze. aftësi të mira të punuarit në grup. te kete dëshirë të m...

Sous chef

Eagle Heads Group

-
Tiranë, Shqipëri
Eagle heads group mission is to create vertically integrated consumer brands that deliver happiness across the globe. from our headquarters in tirana, our multi-disciplinary international team of innovators leverages technology and behavioral science to design amazing customer experiences. eagle heads group është duke kërkuar të punësojë:...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier eagle heads group

Kamarier eagle heads group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane