Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ERCA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(9)
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - ERCA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Gjermani, ofrohet vend pune kamarier

ERCA

-
Shqipëri
📑 mundësi punësimi në gjermani 🇩🇪 🎯 sezonal dhe afatgjatë në frankfurt 👉 kamarier/e kriteret që kërkohen: ✔ gjuha gjermane niveli b1 ✔ eksperience pune ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim ✔ bakshishe ✔ pagesa 1400€ netto ✔ orari 16:00-23:00 punësohuni me erca! na kontaktoni në: 📮 ercalbania@gmail.com 📲 0699306646 📲 069...

Dubai, ofroj vend pune kamarier

ERCA

-
Shqipëri
Ofertë e re pune, uae -dubai! aplikoni tani🔛sugjerojani miqëve edhe të afërmve tuaj !!! punësim në një nga resortet luksoze me 5 yje. -kamarier: eksperiencë pune ,njohuri të gjuhës angleze (nuk kërkohet certifikatë). -ndihmes kamarier: njohuri të gjuhës angleze (nuk kërkohet certifikatë). mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarit mun...

👉kërkohet barist në dortmund, gjermani 🇩🇪

Mundësi punësimi në dortmund, gjermani 🇩🇪 👉kërkohet barist 👉kriteret për aplikim: -eksperiencë pune -njohuri shumë të mira të përgatitjes së koktejleve -njohuri të gjuhës gjermane ose angleze. 🎯ofrohet për kandidatët: -asistencë në akomodim. -kontratë pune e përhershme. mënyra e aplikimit :të gjithë të interesuarat mund të dërgojnë c...

📑 mundësi punësimi në gjermani – kamariere

📑 mundësi punësimi në gjermani 🇩🇪 dortmund / oberhausen / frankfurt 👉 kamariere kriteret që kërkohen: ✔ kandidate femra, ✔ gjuha gjermane nuk është kusht. ofrohet për kandidatët: ✔ asistencë në akomodim, ✔ bakshishe më shumë se paga, ✔ pagesa 1600€ neto. 👉mundësi për punësim sezonal dhe afatgjatë! për më shumë informacione mund të na...

Punësim sezonal në gjermani, frankfurt!

Kërkohet kamariere për punësim sezonal në frankfurt. kriteret: kandidate femra mosha 18-28 vjeç njohje të gjuhës angleze të interesuarat mund të dërgojnë cv-në e tyre në adresën 📧 ercalbania@gmail.com për informacion mund të kontaktoni në numrin ☎️0699306646 / 0696676101

Gjermani, nuremberg ofroj vend pune gastronomi ( kuzhinier ,kamarier)

ERCA

-
Shqipëri
🎯puno në nuremberg, gjermani 🇩🇪 📣kërkohet për një restorant: kamarier/e dhe kuzhinier -eksperiencë pune. -njohuri të gjuhës gjermane. (vetëm për pozicionin kamarier/e) 📣ofrohet për kandidatët: -akomodim+ushqim. -kontratë pune pa kufizim (unbefristet) -mundësi e shpejt punësimi për të gjithë personat që kanë termin në ambasadën gjerma...

Austri, ofrohet vend pune ndihmës kuzhinier/e

✅punësim sezonal në austri, wein 📍ndihmës kuzhinier/e kandidati/ja duhet të ketë eksperiencë pune. paga fillestare: 1600 € / muaj (netto) na kontaktoni në +355 69 930 6646

Gjermani, ofroj vend pune gastronomi

ERCA

-
Shqipëri
Puno në wiesbaden, gjermani 🇩🇪 👉kërkohet staf për një restorant në wiesbaden: -kuzhinier - eksperiencë pune në kuzhinat italiane. -picier- eksperiencë pune mbi 2 vjet. -kamarier/e - eksperiencë pune në restorante. njohuri të gjuhës gjermane. -banakier/e- eksperiencë pune në restorante. njohuri të gjuhës gjermane. -mirembajtje- eksperie...

Gjermani, ofroj vend pune ne profile te ndryshme

ERCA

-
Shqipëri
📣për të gjithë kandidatët të cilët kanë një termin në ambasadën gjermane 🇩🇪 për kategori të ndryshme punësimi, erca albania ofron kontrata pune në pozicionet vakante si: -ndihmës infermier- diplomë në infermieri të përgjithshme+ licencë+ niveli a2 i gjuhës gjermane i mbrojtur + eksperiencë pune -fizioterapiste- diplomë+licencë+niveli b...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier erca

Kamarier erca dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane