Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bushgegu (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Bushgegu

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Bushgegu shpall konkurs për një kamarier. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514 .

Konkurs per kamarier

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Bushgegu shpall konkurs për një kamarier. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514.

Konkurs per kamarier-e

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Bushgegu shpall konkurs për një kamarier-e. përparësi kanë kandidatët me përvojë pune. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514.

Ndihmes kuzhinier

Bushgegu

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë ndihmës kuzhinier-e, po ashtu një kamarier dhe një shankist. vendi i punës gjendet në magjistralen prishtinë-fushë kosovë, për informata më të hollesishme na kontaktoni në privat 044 556 514.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier bushgegu

Kamarier bushgegu dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane