Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bohemian Sweets Sh.p.k. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(1)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

kamarier - Bohemian Sweets Sh.p.k.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

"bohemian sweets" sh.p.k. është kompani prodhuese e bio ëmbëlsirave pa sheqer dhe pa margarin. per nevojat e zgjerimit te aktiviteteve "bohemian sweets" sh.p.k. me seli ne rr: "dardania" tek banesat e apolonise ne fushe kosove eshte duke zgjeruar stafin me pozite pune. kamarier - 3 persona përshkrimi i vendit të punës: përgjegjësitë mirëp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier bohemian sweets sh p k

Kamarier bohemian sweets sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane