Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bar Kafe (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Bar Kafe

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj kamarier/kamariere

Bar Kafe

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet kamarier/e me dhe pa eksperienc pune , vendi i punes shume i mire, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojn ne nr tel ose whatsapp per me teper info. nr tel 0693215355 cel. : 0693215355 sherbim ndaj klientve perkujdes per ambjentin e lokalit nuk ka nevoj per kualifikime preferohet dhe pa eksperienc pune

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier bar kafe

Kamarier bar kafe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane