Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BO bowling (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - BO bowling

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shankiste ( femen ) kamarier dhe ndimes kamarier

BO bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Duhet te jete komunikativ dhe ta njoh punen

Shankiste ( femen ) dhe ndimes kamarier

BO bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Të jetë komunikativ

Kamarier, shankite ( femen ) dhe ndimes kuzhinjer/e

BO bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Te jet komunikativ dhe ta njoh punen

Shankiste ( femen ), kamarier dhe ndimes kuzhinjere femen

BO bowling

-
Prishtinë, Kosovë
Te jet komunikus dhe ta njoh punen

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier bo bowling

Kamarier bo bowling dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane