Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:BO Bowling Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - BO Bowling Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recepcioniste, shankist/e, kamarier/e, ndihmës kamarier, mekanik

BO Bowling Prizren

-
Prizren, Kosovë
Të gjithë të interesuarit mund të lajmerohen në lokalin bo bowling (galeria shoping mall kati 2) ose te lajmerohen në numrin e telefonit +38349171001 apo të dërgoni cv tuaj ne email [email protected]

Recepcioniste, shankist/e, kamarier/e, ndihmës kamarier, mekanik

BO Bowling Prizren

-
Prizren, Kosovë
Të gjithë të interesuarit mund të lajmerohen në lokalin bo bowling (galeria shoping mall kati 2) ose te lajmerohen në numrin e telefonit +38349171001 apo të dërgoni cv tuaj ne email [email protected]

Kamarier/e, recepsioniste, shankist/e

BO Bowling Prizren

-
Prizren, Kosovë
Të interesuarit mund të dergojn cv-n në e-mail ose mund të telefonojn në numrin e telefonit t postuar.

Kamarier/e, recepsioniste, shankist/e, mekanist

BO Bowling Prizren

-
Prizren, Kosovë
Te interesuarit mund te dergojne cv-n ne e-mail ose mund te telefonojne ne numrin e telefonit te postuar.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier bo bowling prizren

Kamarier bo bowling prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane