Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Art And Tourism Development Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

kamarier - Art And Tourism Development Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune kamarier bari (m/f)

Kompania atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: kamarier bari (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë : të kenë një paraqitje korrekte dhe pozitive për të gjithë klientët; përgjegjës në dhënien e nj...

Sarande, ofroj vend pune kamarier bari (m/f)

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: kamarier bari (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë : të kenë një paraqitje korrekte dhe pozitive për të ...

Sarande, ofroj vend pune kamarier restoranti (m/f)

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. fton profesionistë për të aplikuar në pozicionin e: kamarier restoranti (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimi...

Sarande, ofroj vend pune ndihmës kamarier restoranti (m/f)

Art And Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group) , një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton për të aplikuar në pozicionin e: ndihmës kamarier restoranti (m/f) përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier art and tourism development group

Kamarier art and tourism development group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane