Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Almarstaff (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

kamarier - Almarstaff

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18 rezultate (Këshilla për kërkim)

Restorant piceri ne tirane kerkon: pjatalarese, kamarier/e , ndihmes kamarier/e pagat nga 25.000 - 40.000 leke

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant piceri ne tirane kerkon: - 2 pjatalarese paga 40.000 leke plus sigurime orari 09:00:16:00 dhe 14:00:22:00 - kamarier/e paga 35.000 leke plus sigurime. - ndihmes kamarier/e paga 25.000 leke plus sigurime. #restorant #piceri #njoftime #njoftimefalas #tirane #almarstaff #pjatalarese #kamarier #ndihmeskamarier# - per aplikime na kon...

Hotel ne orikum kerkohet : – ndihmes kuzhinier – paga 400-800

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Hotel ne orikum kerkohet : – ndihmes kuzhinier – paga 400-800 duhet te merret me pergatitjen, te laje pjata, sallate. te jete i afte edhe ne tigan. ofrohet akomodim dhe ushqim. kontakti : 069319617 emaili : almarstaff@gmail.com

Bar në tiranë kërkon: ndihmes kuzhinier/e, kamarier. pagat: 30.000-35.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Bar në tiranë kërkon: - nd. kuzhinier/e, turni 2, paga 35.000 lekë plus sigurime kuzhina është kryesisht per snack që shoqërohen me pije pranohen dhe pa eksperiencë - 2 kamarier/e me turne paga 30.000 lekë plus sigurime - sanitare 4 ore paradite plus 4 ore pasdite ose 4 ore pasdite, orari 15-19 paga 20.000 lekë *të gjithë një ditë pushimi...

Bar restorant pastiçeri në tiranë( në misto mame) kërkon:- kamarier/e bari - kamarier/e restoranti - sanitare e - ndihmë...

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Bar restorant pastiçeri në tiranë kërkon: - kamarier/e bari paga 28.000-30.000 lekë plus sigurime - kamarier/e restoranti paga 30.000-35.000 lekë plus sigurime - banakier/e paga fillon me 35.000 lekë - sanitare fillon me 28.000 lekë plus sigurime - ndihmës pastiçer/e paga 45.000 lekë plus sigurime * puna 8 orë me turne. orët shtesë paguhe...

Bar ne vlore, kerkon: kamarier/e, banakier/e pagat nga 35.000-45.000 leke

Almarstaff

-
Vlorë, Shqipëri
Bar ne vlore, kerkon: - kamarier/e paga 35.000 leke plus sigurime. orari: me turne - banakier/e paga 45.000 leke plus sigurime. orari: me turne -nje dite ne jave pushim per aplikime ne kontaktoni ne numrin e telefonit 069 361 961 7

Restorant sushi në tiranë kërkon: ndihmes kuzhinier/e, kamarier/e. pagat: 35.000-40.000 leke. - e re

Almarstaff

-
Tiranë, Shqipëri
Restorant sushi në tiranë kërkon: - ndihmes kuzhinier/e 40.000 lekë paga e lart në varësi të eksperiencës - kamarier/e paga 35.000-45.000 lekë, varet nga eskperienca *pagat janë neto plus sigurime *puna është 8 orë *të gjithë një ditë pushimi në javë per aplikime na kontaktoni ne numrin e telefonit 069 361 961 7 - 1 kuzhinier për 🍣 dhe 1...

Hotel bar restorant (në durrës) kërkon : - kamarier/e; - recepsionist;- sanitare ; pagat 40.000-50.000 lekë

Almarstaff

-
Shqipëri
Hotel bar restorant (në durrës) kërkon : -kamarier/e paga 40.000 orari 6:30-15:00 dhe 15:00-23:00 - recepsionist me eksperiencë; paga 50.000 lekë orari : turni i tretë kriter: të dijë gjuhë te huaj anglisht ose italisht -sanitare paga 40.000 lekë plus sigurime orari 06:30-15:00 **1 dite pushimi ne javë (për të gjitha pozicionet) për aplik...

Restorant ne nje resort te kepi i rodonit kerkon: kamarier/e. paga 50.000-70.000 leke

Almarstaff

-
Shqipëri
Restorant ne nje resort te kepi i rodonit, kerkon: - kamarier/e duhet te kete eksperience puna ofrohet per afatgjate paga 50.000-70.000 leke ne varesi te aftesive 1 dite pushimi ne jave per aplikime kontaktoni ne nr: 069 361 961 7

Restorant ne prishtine (kosove) kerkon: shef kuzhine ,kamarier,zgarist.pagat nga 500 euro deri ne 2000 euro.

Almarstaff

-
Prishtinë, Kosovë
Restorant ne prishtine (kosove) kerkon: - shef kuzhine paga 1500-2000 euro. - zgarist paga 700-1000 euro. - 2 kamarier paga 500-600 euro. *orari: 10 ore pune . *4-5 dite ne muaj pushim *akomodimi dhe ushqimi ofrohen nga pronari .(uji dhe dritat duhet te paguhen vete). * sherbimi ofrohet kundrejt nje pagese simbolike. per aplikime ne konta...

Lokal në vlorë kërkon: - kamarier/e, paga 35.000 lekë - banakier/e, paga 45.000 lekë

Almarstaff

-
Vlorë, Shqipëri
Lokal në vlorë kërkon: - kamarier/e, paga 35.000 lekë - banakier/e, paga 45.000 lekë puna me turne 1 ditë në javë pushim per aplikime kontaktoni ne nr.0693619617

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier almarstaff

Kamarier almarstaff dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane