Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Akademia Progress (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

kamarier - Akademia Progress

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Dhermi kerkohet kamarier dhe sanitare - e re

Akademia Progress

-
Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te kamarier dhe sanitare ne dhermi per sezonin kriteret: te kene eksperienca te meparshme mosha e prefereuar 25+ ofrohet: akomodimi dhe ushqimi pagesa per kamarierin 70.000l pagesa per sanitaren 50.000l te interesurit te telefonojne ne 0676317943

Kerkohet ndihmes kuzhinier (m) afer zones se ishmit

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ndihmesi kuzhinier (m) ne zonen e ishmit. kerkesat qe duhet te plotesoj aplikanti. -te kete eksperienca te meparshme ne kuzhine -mosha e preferuar 22+ ofrohet: transporti nga durresi pagesa 50.000l + sigurimet te interesuarit te kontaktojne ne 0676317943

Durres kerkohet banakier

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje banakieri kualifikimet: 1.mosha 22+ 2.eksperienca minimale 1 vit 3.disponibilitet i menjehershem 4.te kete korrektese dhe pergjegjshmeri ofrohen: 1.kushte shume te mira pune 2.pagese e kenaqshme te interesuarit te telefonojne ne 0676317943

Kroaci kamarier/e per sezonin veror 2021

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress fillon regjistrimet per sezonin 2021 ne kroaci ne fushen e hoteleri-turizmit kamarier/e (m) ose (f) per sezonin veror 2021 ne kroaci pagesa 800 – 1200 eur/muaj njohes te gjuhes angleze, cdo gjuhe e huaj e dyte perben avantazh. periudha 15 mars 2021- 15 shtator 2021 ofrohen: akomodimi eshte i perfshire vaktet e perfshira ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier akademia progress

Kamarier akademia progress dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane