Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AMAS LOUNGE BAR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - AMAS LOUNGE BAR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier/e

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Amas lounge bar, kerkon te punesoje kamarier/e me eksperience pune minimum 1 vit. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 049 14 88 33 ose edhe ne inbox facebook/instagram.

Kamarier/e

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Amas kerkon te punesoje kamarier/e me eksperience pune, i gatshem te punoje ne grup dhe i komunikueshem me kliente. te interesuarit te kontaktojne ne nr +38345929221

Kamarier/e

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Amas po zgjeron stafin dhe kerkojme te punesojme nje kamarier/e me orar te rregullt te punes. kushte shume te mira te punes, me kontrate pune. kerkohen persona serioz ne pune, me ekpserience dhe qe mendoje te munojne ne kohe te gjate. te gjithe te interesuarit duhet te paraqiten ne lokal per me shume informata. adresa: prime group reziden...

Kamarier/e

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Amas kerkon te punesoje kamarier/e me orar te rregullt. kerkohet vetem staf me eksperience dhe qe mendon te punoje ne afat gjate. kriteret: - ekpserience pune mbi 1 vit. - i rregullt ne pune dhe fleksibel ne orar - komunikues me klientin dhe bashkepunues me stafin - mosha mbi 20 vjec kushte shume te mira te punes, me kontrate te rregullt....

Kamarier/e

AMAS LOUNGE BAR

-
Prishtinë, Kosovë
Amas kerkon te punesoje kamarier me kohe te plote dhe per kohe te gjate. kushte te mira te punes dhe kontrate te menjehershme. te interesuarit te kontaktojne ne numrin 045 929 221 per me shume info.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier amas lounge bar

Kamarier amas lounge bar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane