Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ALAR (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

kamarier - ALAR

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

ALAR

-
Tiranë, Shqipëri
Kamarier paga e kenaqshme adresa: rr. george w. bush, tirane cel.: 0692268925

Kamarier

ALAR

-
Shqipëri
Kamarier paga e kenaqshme adresa : equos resort , mullet cel. : 0692268925

Kamarier

ALAR

-
Shqipëri
Kamarier puna me dy turne paga e kenaqshme mr.patato , perball parlamentit cel. : 0692939377

Kamarier equos resort

ALAR

-
Shqipëri
Kamarier paga e kenaqshme adresa : equos resort, mullet cel. : 0692268925

Kamarier alar fast casual restorant

ALAR

-
Shqipëri
Kamarier puna me turne mosha 20-30 vjec 1 dite pushimi ne jave te kete eksperience te meparshme pune te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin pagesa e kenaqshme alar fast casual restorant adresa : prane sheshit "wilson" cel.: 0695253622

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier alar

Kamarier alar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane