Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ADA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(12)
Lloji
  • Pa përcaktuar(12)

kamarier - ADA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e banakiere sanitare

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar amelie kerkon te punesoje: kamarier/e banakiere sanitare zevendesues per stafin vendodhja: don bosko kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp +355699559999

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e banakier/e

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
La fontana lounge kerkon: kamarier/re banakier/re pagesa e kenaqshme ne baze te eksperiences kushte shume te mira pune adresa: sapo kalon kopshtin zoologjik pallati 1 hyrja e pare kontaktoni ne: +355697279909

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/re banakiere sanitare

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar omerta kerkon: kamarier/re banakiere me eksperience sanitare ofrohen: kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme adresa: don bosko perball vizion plus kontaktoni ne: 0693384311 cel. : 0693384311

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/re banakier/re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
La fontana lounge kerkon: kamarier/re banakier/re pagesa e kenaqshme ne baze te eksperiences kushte shume te mira pune adresa: sapo kalon kopshtin zoologjik pallati 1 hyrja e pare kontaktoni ne: +355697279909 cel. : 0697279909

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/re banakiere sanitare

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar omerta kerkon: kamarier/re banakiere me eksperience sanitare ofrohen: kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme adresa: don bosko perball vizion plus kontaktoni ne: 0693384311 cel. : 0693384311

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/banakier/pastruese/kuzhinier

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen urgjente: 3 kamarier 1 banakier 1 pastruese 1 kuzhinier vendodhja: rruga besim alla pa vajtur ne kombinat numri kontaktit : +355695315530 cel. : 0695315530

Tirane, ofrohet vend pune kamarier kuzhinier shitese pjatalarese

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Fishop tirana restorant peshku ne tirane kerkon te punesoje staf me eksperience pune ne pozicionet e meposhtme kamarier/e ndihmes kamarier ndihmes kuzhinier per pastat e ftohta shites/e peshku punonjes pastrimi pjatalarese ofrohen: paga shume te mira dhe kushte shume te mira pune kontaktoni ne: 0676049911 cel. : 0676049911

Tirane, amelie bar kerkon te punesoje: kamarier/e turni i pare banakiere - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Amelie bar kerkon te punesoje: kamarier/e turni i pare banakiere kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme vendodhja: don bosko kontaktoni: +355699559999

Coffe house kerkon te punesoje banakier/e, kamarier/e , paga shume e mire , rruga e dibres.

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Coffe house kerkon te punesoje banakier/e, kamarier/e , paga shume e mire , rruga e dibres. kriteret: 🔸te jene te shkathet dhe te perpikte. 🔸te jene bashkepunues dhe korrekt ne pune. 🔸preferohen kandidatet qe kane eksperience te mepareshme. 🔸te jene te afte te permbushin detyrat qe u jepen. ofrohet: ✔️puna eshte me turne. ✔️pagesa shu...

Bar kafe kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e, paga shume e mire, 21 dhjetori.

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar kafe kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e, paga shume e mire, 21 dhjetori. kriteret: 🔸preferohen kandidatet me eksperience te mepareshme pune. 🔸te jene persona te perpikte dhe korrekt. 🔸te jene persona te afte per te permbushur detyrat ne pune. ofrohet: 🔹kushte shume te mira pune. 🔹mundesi rritje dhe zhvillimi. 🔹ambjent ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier ada

Kamarier ada dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane