Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Çoko bistro bar (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

kamarier - Çoko bistro bar

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier

Çoko bistro bar

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi çoko bistro bar kerkon te punesoje kamerier kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 22 vjec. 2.të ketë përfunduar shkollën e mesme ose profesionale. 3.të ketë eksperiencë pune. 4.të ketë aftësi të mira komunikuese. 5.të jetë i përkushtuar në punë dhe të ketë vetëbesim. kanditatit i ofrohet: 1. pagë e kënaqshme. 2...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - kamarier coko bistro bar

Kamarier coko bistro bar dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane