Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kamarier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1021 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

HOTEL ALBA GERT

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi hotel hotel alba gert ne oricum vlore eshte ne kerkim te nje kamarier: detyrat •shërbimi i klienteles së barit dhe restorantit •të kenë ekperience ne bar/restorante •të njohë edhe proceset e bankakut. •të kenë aftësi shumë të mira komunikuese •të kenë prezencë të mirë kualifikimet •aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitor...

Kamarier - e re

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje kamarier. detyrat te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si te sherbejne dhe komunikojne ne menyre diskrete. te kene sens te larte te mirekuptimit. te kene aftesi shume te mira komunikimi kualifikimet mosha e tyre preferohet te jete nga 20-30 vjec. të kenë pë...

Kamarier

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kerkohen persona te grup - moshes 20 - 45 vjec, njohes te gjuhes italiane / angleze, vajza ose djem, per pozicionin e kamarierit ne anijet e kompanise gnv. kontrate 5+1 muaj. paga neto fillestare 1200 $ /muaj. imbarkimi behet gjate fillimit te muajit korrik 2020. eksperienca mbi 5 vite ne hotele me 3 - 4 yje, ne restorante, clu...

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Kamarier. rroga 250 milek. pune vetem nga e hena ne te premte. e shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. faleminderit! pree te me kontaktojne sa me shpejt. nurmi shqiptar.

Kamarier

Furra Pogaqe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm kamarier me provoj pune te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr +38343984888 ose te paraqiten ne lokal. lokali gjendet tek rruga c banesat e tregtis

Kamarier

Molla e Egër Agroturizem

-
Prishtinë, Kosovë
Molla e egër agroturizëm në bernicë në afërsi të prishtinës , ka njërin ndër konceptet më atraktive të agroturizëmit, për herë të parë në vendin tonë. në kuadër të zgjërimit të familjes së saj shpall konkurs pune për plotësimin e pozitës në vijim: kamarier konkursi mbetet i hapur për 30 ditë. si të aplikoni? kandidatët e interesuar, mund ...

Kamarier

Molla e Egër - Agroturizëm

-
Prishtinë, Kosovë
Molla e egër agroturizëm në bernicë në afërsi të prishtinës , ka njërin ndër konceptet më atraktive të agroturizëmit, për herë të parë në vendin tonë. në kuadër të zgjërimit të familjes së saj shpall konkurs pune për plotësimin e pozitës në vijim: kamarier konkursi mbetet i hapur për 30 ditë. si të aplikoni? kandidatët e interesuar, mund ...

Kamarier

Qebaptore "Gjakova e Vjetër"

-
Prishtinë, Kosovë
Qebaptore “gjakova e vjetër” kap konkurs pune për pozitën: kamarier orari: 8 orë e diele pushim të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin 044/129-142

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Bar emi's kerkon te punesoje kamarier me eksperince. puna eshte me turne afati i fundit i aplikimit: 01/08/2020 13:09

Kamarier

Qebaptore "Gjakova e vjetër"

-
Prishtinë, Kosovë
Qebaptore "gjakova e vjetër" kap konkurs pune për pozitën: kamarier orari: 8 orë e diele pushim të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin 044/129-142 tags qebaptore gjakova e vjeter gjakova vjeter kamarier prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier

Njoftime pune kamarier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane