Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kamarier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1456 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkohet kamarier për mëngjezore/ restorant - e re

Ad

Mëngjezore Kristoforidhi

-
Elbasan, Shqipëri
✔mëngjezore kristoforidhi kërkon kamarier, me ose pa eksperiencë! 🍽 ✔ofrojmë pagesë mbi tarifat mesatare plus sigurime, ditë pushim dhe bakshishe shumë të larta! 🔥😀 mos hezitoni të na kontaktoni në nr: 068 569 9682 o...

Kerkohet kamarier ne lokalin "marial"

Ad

Marial

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier me eksperience ne lokalin "marial", prane karburantit te kupola blu,ne rrugen "at zef valentini",laprake,tirane. kushtet e punes shume te favorshme. paga: 30,000 leke. kamarier! kerkohet kamarier me ek...

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
- te jete i sjellshem me stafin dhe klientat. - te jete fleksibel dhe i perkushtaur ne pune. - te kete eksperienc pune. afati i fundit i aplikimit: 12/12/2021 13:46

Kamarier - e re

Gjelltore Qebaptore ' RAFUNA '

-
Prishtinë, Kosovë
Prishtinë - hajvali te ket provoj pune

Kamarier - e re

Trendi restaurant , fushe kosovë, shpallë konkurs për vende të lira pune, në këtë pozitë: - kamarier të interesuarit për aplikim, të kontaktojnë në tel. 049 220 110

Kamarier - e re

Momentum Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi eden breeze po rekruton; kamarier salle kualifikimet te kete eksperience; te di te komunikoj ne anglishte (baze); te jete i komunikueshem dhe i sjelllshem. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. ofrohet ; staf mikeprites ; page e ...

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Lake view bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin: -kamarier -te jene te sjellshem dhe te komunikueshem -kushte shume te mira pune -paga e kenaqshme afati i fundit i aplikimit: 15/08/2021 22:39

Kamarier

Casa Rita Restaurant

-
Prishtinë, Kosovë
Casa rita restaurant hap konkurs per keto pozita: kamarier (2) te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne viber ne numrin +38348524442

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Del posto hap konkursin per poziten “kamarier”,te interesuarit mund te na kontaktojne per me shum informata rreth shpalljes!

Kamarier

Del Posto

-
Prishtinë, Kosovë
Del posto hap konkursin per poziten “kamarier”,te interesuarit mund te na kontaktojne per me shum informata rreth shpalljes!

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Bar durresi kerkon kamarier kushte pune te kenaqesheme, t interesuarit te kontaktojne

Kamarier

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje: kamarier detyrat te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si te sherbejne dhe komunikojne ne menyre diskrete. te kene sens te larte te mirekuptimit. te kene aftesi shume te mira komunikimi kualifikimet mosha e tyre preferohet te jete nga 20-30 vjec. të kenë pë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier

Njoftime pune kamarier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane