Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkoj pune

kerkoj pune

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune si ekonomist, kalkulant, kontabilist nga shtepia me orar: e hene - shtune 20-23 e diel 10 - 20 jam teknik i kontabilitetit, i diplomuar qe 2 vite ne universitetin e prishtines. kam pervoje pune me programin bilanci, me te cilin punoj edhe aktualisht.

Ofertë pune

DECON shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojmë: puntor/e dhe praktikant/e në këto pozita: inxhinier/e të elektroteknikës inxhinier/e të maqinerisë ekonomist/e teknik i elektroteknikës teknik i maqinerisë ndihmës teknik mirëmbajtës i objektit - personat me përvojë pune kan përparësi. dërgojeni cv në: [email protected] ose kontaktoni në whatsapp: 049 773 594. lokacioni: magjist...

Shofer ambulantiv c (3), shofer (kat b dhe c), asistente administrative / financiare - e re

Afri Group

-
Kosovë
Afri group hap konkurs per keto pozita: shofer ambulativ c (3) , e ka mallin me vete dhe ka me shpernda neper pika te caktuara shofer b dhe c , e ka mallin e ngarkuar dhe ka me shpernda ne pika asistente administrative / financiare , me ndihmes te fakturave, rregullium te faturave , barazime etj. te gjithe kandidatet e interesuar mund te ...

Financiere kontabiliste - e re

LULI TRANS

-
Prishtinë, Kosovë
Të kete perfunduar studimet ne fakultetin e ekonomise (preferohet dega finance) të kete njohuri mbi programet kompjuterike dhe ato financiare. të ketë eksperiencë pune 1-5 vite. te kete njohuri te mira te gjuhes angleze dhe turke. të ketë aftesi te mira ne komunikim dhe te jete bashkepunuese ne grup. te kete perkushtim maksimal gjate orar...

Zyrtar/e i/e financave - e re

Pasta FASTA

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: zyrtar/e i/e financave – 1 pozite qyteti: prishtinë përgjegjësitë: të bëjë pranimin, kontrollimin dhe sistemimin e dokumentacionit kontabël në softuerin kompjuterik. të bëjë regjistrimin e faturave të shitjes, blerjes, shpenzimeve, regjistrat e pagave, raportet e bankës etj. të bëjë barazimin e llogarive të pagueshme dhe atyre të ...

Finance manager - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Terms of reference title: finance manager duration: full-time (on-site) royal york property management is canada’s largest property management company with a portfolio of over 13,000 units and over $7.8b+ in real estate assets under management. with a strong focus on customer satisfaction, the company provides a full suite of services to ...

Asistent kontabiliteti

Ted Baker

-
Prishtinë, Kosovë
Bd group l.l.c., perfaqësues ekskluziv i brendit ndërkombëtar ted baker , me adrese ne rr. garibaldi nr.53, prishtinë, shpall konkurs për pozitën si në vijim: vendndodhja: zyrat kryesore, rr. behar begolli, prishtina e re, 10000 pozita e punës: asistent kontabiliteti kriteret: përvojë pune solide në fushën e kontabilitetit dhe financave; ...

Kontabilist

FASAL

-
Pejë, Kosovë
Sh.p.k “line group” fasal rr. zona industriale p.n. pejë, kosovë tel. 049 232 003 info@linegroup-ks.com www.linegroup-ks.com fabrika me e specializuar për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe fasadave nga alumini. fasal pjesë e line group sh.p.k. shpall: konkurs kontabilist pozitë në pejë detyrat dhe përgjegjësitë: ti kryej t...

Zyrtar/e financiar/e

AZTECH

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. për arsyeje të rritjes së kompanisë jemi duke kërkuar kandidat të kualifikuar dhe profesional, për pozitën: zyrtar/e financiar/e lokacioni: prish...

Zyrtar/e i/e financave

LIRIDONI

-
Prishtinë, Kosovë
Korporata liridoni distribution sh.p.k. është përfaqësuese e disa prej brendeve me renome botërore në kosovë dhe korporatë e distribuimit të produkteve të ndryshme, e organizuar në katër (4) njësi në qytete të ndryshme të kosovës, me personel me përvojë shumëvjeçare në këtë fushë, me qëllim të plotësimit të vendit të punës me datë 17 maj ...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist kosove

Njoftime pune ekonomist kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane