Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 81 deri në 90 nga 266 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ekonomist / kontabilist në zyrë kontabiliteti

Pune&Kenaqsi

-
Tiranë, Shqipëri
Pozicion i lirë pune ofrohet si ekonomist/kontabilist në zyrë kontabiliteti. me ose pa eksperienc, dëshira dhe vullneti mbi cdo gjë. të interesuarit te kontaktojnë në numrin 0693576713

Te stela resort kërkon të punësojë : ‘ ndihmes ekonomist/e “

Te Stela Resort

-
Tiranë, Shqipëri
Te stela resort kërkon të punësojë : ‘ ndihmes ekonomist/e “ detyrat dhe pergjegjesite – realizon regjistrimet periodike të të gjitha faturave (shitje blerje) të çdo muaji, librat e shitjes, librat e blerjes dhe rakordimin e tyre. – regjistron dokumentat e bankës si dhe të bën ndjekjen e tyre. – ndihmon arkën për rakordimet. – ndihmon fin...

Ekonomist/e supermarket joena ofron vende te lira pune: kërkon të punësojë

Shqipëri
Supermarket joena ofron vende te lira pune: kërkon të punësojë e kenaqshme 21 dhjetori, perballe hotel mondial, prane bar oslo 0694031416 e kenaqshme

Punëtor/e në sektorin e ngjyrosjes, ekonomist/e, depoist/e, shitës/e, recepsionist/e - e re

Plus Paints

-
Prishtinë, Kosovë
Ndermarrja n.t.p. "plus" partner i kompanive te njohura nga italia ica dhe sirca, synon udhëheqjen në rrjetin e shitjes me pakicë në treg dhe sherbimet e ngjyrosjes se metaleve dhe drurit, duke ofruar përvojën më të mirë me ngjyrat pluhur, te lengshme dhe vajore, poashtu pigmentimin e me shume se 150 nuancave. te gjithe entuziastet e pune...

Punëtor/e në sektorin e ngjyrosjes, ekonomist/e, depoist/e, shitës/e, recepsionist/e - e re

Plus Paints

-
Prishtinë, Kosovë
Ndermarrja n.t.p. “plus” partner i kompanive te njohura nga italia ica dhe sirca, synon udhëheqjen në rrjetin e shitjes me pakicë në treg dhe sherbimet e ngjyrosjes se metaleve dhe drurit, duke ofruar përvojën më të mirë me ngjyrat pluhur, te lengshme dhe vajore, poashtu pigmentimin e me shume se 150 nuancave. te gjithe entuziastet e pune...

Punëtor/e në sektorin e ngjyrosjes, ekonomist/e, depoist/e, shitës/e, recepsionist/e - e re

Plus Paints

-
Prishtinë, Kosovë
Ndermarrja n.t.p. “plus” partner i kompanive te njohura nga italia ica dhe sirca, synon udhëheqjen në rrjetin e shitjes me pakicë në treg dhe sherbimet e ngjyrosjes se metaleve dhe drurit, duke ofruar përvojën më të mirë me ngjyrat pluhur, te lengshme dhe vajore, poashtu pigmentimin e me shume se 150 nuancave. te gjithe entuziastet e pune...

Vende pune

Tiranë, Shqipëri
Kompani ofron vende pune per puntor magazine dhe faturist-ndihmes ekonomist te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ne nr afati i fundit i aplikimit: 31/12/2021 09:46

Tirane, market joena kerkon staf

Mirush Joena

-
Tiranë, Shqipëri
Market joena kerkon te punesoje: sistemuse ne market. punonjese bulmeti. punonjese çmimesh. punonjes trasporti. kamarier/e. banakier/e. punonjes/e fruta-perime. kasiere . ekonomist/e. pastruse. adresa: rr.frederik shiroka. 21 dhjetori. perballe hotel "mondial" prance " bar oslo"

Vlore, ofroj vend pune ekonomiste

Atlas Mills sh.p.k

-
Vlorë, Shqipëri
Ekonomist kerkohet ekonomist ne kompanine atlas mills shpk per filialin vlore. kriteret: - te zoteroje njohuri nga programet financiare edhe paketes mikrosoft. (preferohet financa 5) - eksperienca ne pune nuk eshte kusht - vendbanimi te jete vlore. detyrat edhe pergjegjsite: - regjistron te gjitha faturat e blerjeve edhe shitjeve per fili...

Sarande, ofroj vend pune ekonomiste

Atlas Mills sh.p.k

-
Sarandë, Shqipëri
Ekonomist kerkohet ekonomist ne kompanine atlas mills shpk per filialin sarande. kriteret: - te zoteroje njohuri nga programet financiare edhe paketes mikrosoft. (preferohet financa 5) - eksperienca ne pune nuk eshte kusht - vendbanimi te jete sarande detyrat edhe pergjegjsite: - regjistron te gjitha faturat e blerjeve edhe shitjeve per f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist

Njoftime pune ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane