Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 266 rezultate (Këshilla për kërkim)

Impact shpk hap pozicionin e punes per asistent ekonomist - e re

Tiranë, Shqipëri
Impact shpk hap pozicionin e punes per asistent ekonomist detyrat kryesore: 1. marrja e porosive nga klientet, ndjekja e tyre deri ne faturime. 2. menaxhimi i arkes, bankes dhe kuadrimi i tyre. 3. marrja pjese ne inventaret fizike te magazines 4. zbaton detyrat e percaktuara nga eproret etj. 2. kualifikime/kerkesa: kandidatet duhet te per...

Impact shpk hap pozicionin e punes per asistent ekonomist - e re

Tiranë, Shqipëri
Detyrat kryesore: 1. marrja e porosive nga klientet, ndjekja e tyre deri ne faturime. 2. menaxhimi i arkes, bankes dhe kuadrimi i tyre. 3. marrja pjese ne inventaret fizike te magazines 4. zbaton detyrat e percaktuara nga eproret etj. 2. kualifikime/kerkesa: kandidatet duhet te permbushin kriteret qe vijojne: a. edukimi: - te kete perfund...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e & kontabilist/e

Ani 2016 shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania ani 2016 shpk, me aktivitet qe ne vitin 1998 per hoteleri dhe klinika private, eshte ne kerkim te nje personi me detyren: financier/e full-time/part-time. preferohet me eksperience. kandidtati i kerkuar mbulon me shume regjistrimin e flete hyrjeve dhe flete daljve dhe faturave te shitjes, si dhe inventaret. dergoni cv tuaj me nje...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e-faturist/e

Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg në fushën e arredimit, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës ekonomist/e-faturist/e detyrat dhe përgjegjësitë: regjistron faturën e tvsh në bazë të ofertës së shitjes të përpiluar në f5 duke komunikuar me menaxherin e shitjes apo arkitektin në mom...

Treg auto sha kerkon te punesoje ekonomist/e

Tiranë, Shqipëri
Treg auto sha kerkon te punesoje ekonomist/e kerkohet: kane perparesi kandidatet me eksperience pune. te jete korrekte ne pune dhe serioze. etika dhe komunikimi ne pune perbejne avantazh. te kete disponibilitet per te punuar gjate orarit 08:00- 17:00 mosha 25- 40 vjec/e ofrohet: kushte te mira pune. paga shume te kenaqshme. puna ofrohet m...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e-financier/e

LocalWeb Internet Company

-
Tiranë, Shqipëri
Local web srl, kompani ndërkombëtare google premier partner që ofron shërbime të marketingut digjital, kërkon të punësojë një ekonomist/e. kualifikime/kërkesa: -të ketë përfunduar fakultetin e ekonomisë -ekperience pune në një prej progameve alpha, financa5, navision, sap… -punonjës i pavarur dhe analitik me aftësi për të kryer kërkime, a...

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e-financier/e

Top Express

-
Durrës, Shqipëri
Disa kushte per aplikuesin: 1. te kete mbaruar universitetin ne degen ekonomi/finance. 2. te njohe shume mire programet baze te windows dhe te pakten nje program kontabiliteti. 3. te kete experience pune mbi 5-vjecare si financier/e. 4. rroga do jete ne nivelet me te mira qe ofron tregu per kete pozicion pune. te interesuarit duhet ta der...

Tirane, ofroj vend pune financier/e-ekonomist/e

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mr.courier , kompani qe operon ne fushen e transportit sherbimeve postare dhe logjistike kerkon te punesoje : 1. financier/e me eksperience - te kete njohuri ne fushen e finances dhe kontabilitetit - te kete njohuri te programit financa 5 - te dije te perdore paketen baze te ms office (word , excel..) - te kete eksperience jo me ...

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e durres (kompani prodhimi)

Eppc albania kërkon një ekonomist/e, për një kompani të konsoliduar dhe serioze prodhimi (fason) me seli operative në durrës. puna do të konsistoj në disa aspekte brenda departamentit të financëssi: arka-banka; regjistrim i blerjeve; pagesa; furnitorë; dogana; taksa dhe pagesa ndaj palëve të treta; import-export etj. kërkesat për këtë poz...

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e durres (kompani prodhimi)

Eppc albania kërkon një ekonomist/e, për një kompani të konsoliduar dhe serioze prodhimi (fason) me seli operative në durrës. puna do të konsistoj në disa aspekte brenda departamentit të financëssi: arka-banka; regjistrim i blerjeve; pagesa; furnitorë; dogana; taksa dhe pagesa ndaj palëve të treta; import-export etj. kërkesat për këtë poz...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist

Njoftime pune ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane