Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 61 deri në 70 nga 267 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

d.b.s

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania ndërkombëtare dbs group, lider në fushën e konceptimit, zhvillimit dhe prodhimit të veshjeve sportive, kërkon të punësojë: pozicioni vakant: ekonomist/e kërkesat e pozicionit: 1-të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. preferohet dega financë – kontabilitet; 2-të ketë minimalisht 3 vite eksperience pune në financë - kontabilitet. pre...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

DIMOND

-
Tiranë, Shqipëri
Pershkrimi dimond ne tregun e tekstileve prej me shume se 25 vitesh . jemi perfaqesues ekskluziv per tregun shqipetar i markave me prestigjoze ne fushen e arredimit te ambienteve te jashtme dhe te brendshme. linja e produkteve tona perfshin: perde, mbulesa, aksesore etj. detyrat • te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, ar...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

ProEdita Consulting

-
Tiranë, Shqipëri
Kërkohet ekonomist/e kandidati duhet: të ketë përfunduar fakultetin ekonomik të përgatisë faturë shitje/blerje të realizojë përpilimin e fdp-ve (tatim burim, tvsh, etj) të mbajë kontabilitetin dhe të dhënat në programin alfaweb të përgatisë dhe të deklarojë list-pagesat të mbajë arkën e bankës të përgatisë bilancin të mbajë mardhëniet me ...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, kompania e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar per shperndarjen e markave italiane sterilgarda, tusce, sammontana etj, kerkon te punesoj nje ekonomist/e : detyrat dhe pergjegjesite • te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, arka, banka). • te pergatise raportet periodike financiare. • te mbaje marre...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

SEA FISH

-
Tiranë, Shqipëri
Sea fish kerkon te punesoje nje ekonomist/e dergoni cv-ne tuaj ne adresen e emailt seafishfactory@yahoo.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune ekonomist - magazinier

Salillari shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "salillari shpk " kërkon të punësojë ekonomist - magazinier detyrat kryesore dhe përgjegjësitë: regjistron brënda ditës të gjitha faturat e blerjes me hyrje në magazinë. rakordon faturën e mallit të blerë me artikujt qe vijnë fizikisht në magazinë duke mbajtur përgjegjësi për krahasimin e sasive të shënuara në faturë me sasitë e ...

Kerkohet ekonomist/e me eksperience pune

Tiranë, Shqipëri
Kompani prestigjoze ne fushen e menaxhimit kerkon ekonomist/e me eksperience kerkesa esenciale: ◻️ te kete mbaruar fakultetin e ekonomise ◻️ te njoh programet e kontabilitetit ◻️te kete eksperience te meparshme ◻️gjuhet e huaja perbejne avantazh. ◻️aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ◻️ te jete e dedikuar ndaj punes. ◻️ ser...

Vend pune ekonomist/e & nenpunes/e zyre

Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ ne emer te nje kompanie te rendesishme italiane, kerkon te punesoj menjehere punonjes te profilizuar si me poshte: kerkon te rekrutoje staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit. ne fokusin tone primar jane komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres ne ambjentin e punes. gjithash...

Shqiperi, ofroj vend pune ekonomist ne kamez

Fredi Gjenerator

-
Shqipëri
Kerkohet ekonomist /m / per firmen fredi gjenerator . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . te dije programet e finances . email. marketingfredi@gmail.com cel. 0689026835 cel. : 0689026835 + apliko

Malesi e madhe, ofroj vend pune ekonomist

Sonila.K

-
Koplik, Shqipëri
Koplik, malesi e madhe, ofroj vend pune ekonomist/financier. shoqeria meia shpk, e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te vajrave esencial, kerkon te punonesoje ekonomist / financier qe te plotesoje kriteret e meposhtme: te kete perfunduar arsimin e larte ekonomik te dije te kryej veprimet qe perfshin ky vend pune si raporte, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist

Njoftime pune ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane