Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 267 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet ekonomist/e me eksperience

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist/e me eksperience pune. kushtet e punes dhe pagesa e kenaqshme. dergoni cv tuaj tek email-i info@kfarma.al.

Durres, ofroj vend pune ekonomist

Solo Italia shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet ekonomist ne kompanine solo italia shpk kriteret: - te kete eksperience ne mbajtjen e kontabilitetit te brendshem - te zoteroje njohuri nga programet financiare edhe paketes mikrosoft. (preferohet alphaweb) detyrat edhe pergjegjsite: - regjistron te gjitha faturat e blerjeve edhe shitjeve. - regjistron veprimet e arkes edhe te ba...

Himare, ofroj vend pune ekonomist

xhulio shpk Rinas

-
Himarë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist per te menaxhuar shitjet dhe daljet e brendeshme pozicioni i pershtatshem vetem per djale vendi ne jale ushqimi fjetja( ne hotel) dhe transporti nga kompania dergoni cv ne xhuljoshpk@yahoo.com cel. : 0682078058 + apliko

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet ekonomist /m / per firmen fredi gjenerator . te kete mbaruar studimet e larta dega finance . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . te dije programet e finances . email. marketingfredi@gmail.com cel. 0689026835 cel. : 0689026835 + apliko

Durres, ofroj vend pune - ekonomist

EXTRA MARKET

-
Durrës, Shqipëri
Njoftim pune extramarket shpk eshte nje rrjet supermarketesh ne qytetin e durresit dhe kerkon te punesoi: ekonomist/e pozicioni: ekonomist/e vendodhja: durres detyra dhe pergjegjesi: • te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, arka, banka). • te pergatise raportet periodike financiare • te mbaje marredheniet me furnitoret. •...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

"T.E.A" sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
T.e.a shpk ofron vend pune ekonomist . kriteret : 1.te kete mbaruar arsimin e larte perkates. 2. te kete njohuri rreth programit financa 5 dhe paketes microsoft office. personat e interesuar te dergojne cv ne add : bn@kaonbeer.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 0676055768. + apliko

Tirane, ofroj vend pune ekonomist

speedtaxi

-
Tiranë, Shqipëri
Speed taxi "five stars" shpk speed taxi “five stars” është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, speed taxi vendosi për herë të parë standardet ndërkombëtare të shërbimit taksi me çmime tepër konkuruese. duke ofruar shërbim 24 orë në 365 ditë të vitit, makinat e speed tax...

Durres, ofroj vend pune ekonomist

Shkolla Ibrahim Kodra

-
Durrës, Shqipëri
Shkolla 9-vjecare dhe e mesme "ibrahim kodra" ne durres eshte ne kerkim te nje punonjesi energjik ne pozicionin e ekonomist-it detyrat kryesore * rregjistrimi i faturave te blerje/shitjeve * mbajta e maredhenieve me bankat * perfshirja ne procese te tjera sipas nevojave kualifikimet diplome universitare ne finance min 2 vite eksperience r...

Lezhe, ofroj vend pune ekonomist

Lamthi shpk

-
Lezhë, Shqipëri
Lamthi business.shpk., nje kompani lider ne fushen e ndertimit, termohidraulikes, teknologjise se ujit, pishinave dhe spa. distributor eksluziv i shume markave italiane dhe gjermane te njohura ne gjithe boten. kerkon te rekrutoj staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit. ne fokusin tone primar jane komunikimi,...

Ekonomist/e & asistent/e zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një kompanie të rëndësishme italiane, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithash...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist

Njoftime pune ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane