Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

ekonomist - Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikante me pagesë për kontabilitet - e re

Tax Advisors

-
Prishtinë, Kosovë
Praktikante me pagese ne kompani te kontabilitetit. kerkesat: te kete te perfunduar fakultetin apo studente ne vitin e fundit ne drejtimet banka, financa dhe kontabilitet. te jete studente ne scaak apo ikaf, jo kerkese e domosdoshme. te kete njohuri te punes me kompjuter, perparesi njohurite me programet lokale te kontabilitetit. kanditat...

Bookkeeping / accounting intern

RLN Advisors & Consultants

-
Prishtinë, Kosovë
Bookkeeping / accounting intern rln us, llp is a consulting firm helping clients navigate complex issues related to business operations. we are a full service certified public accounting firm committed to providing our clients and our people with unparalleled value. professionals from our practice include a diverse group of talent, includ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist praktike

Njoftime pune ekonomist praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane