Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

ekonomist - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 144 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

Partner Ballkanik shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë ekonomist. detyrat ekonomistja do te jete pergjegjes per: • regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. • organizimi i dokumentacionit. • kontrolli i pagesave në format e ndryshme si cash, bankë, voucher dhe mënyra të tjera pagese • raporte të ndryshme të kërkuara nga mena...

Ekonomist

Project Plus shpk

-
Prishtinë, Kosovë
Project plus sh.p.k ., especializuar në dizajn, ndërtim dhe mbikqyrje me seli në prishtinë shpallë konkurspër vendin e lirë të punës: ekonomist/e - 1 pozitë përmbledhje e punës ekonomisti siguron: mbajtjen e kontabilitetit, planet e biznesit, llogaritjenstatistikore të treguesve të ndryshëm ekonomik, inputet teknike dhe analiza ekonomike,...

Ekonomist/e - e re

Lundra Wine

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lundra wine eshte ne kerkim te pozicionit ekonomist/e detyrat përgjegjesitë konsistojne në: regjistrimi i faturave te blerjeve dhe shitjeve deklarimet online (tvsh, sigurimet shoqerore dhe shendetesore, tatim ne burim, deklarim rente, liber shitje,liber blerje etj.) rregjistrimi i flete doganave te import-export dhe rakordimi m...

Ekonomist/e

LUFRA

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lufra shpk, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin, aktualisht kërkon të punësojë një ekonomist/e per zyrat ne tira...

Kërkohet kontabilst/ekonomist

V3ing

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojmë ndihmës kontabilst/e vendi:magj.prishtinë-ferizaj kandidati/ja duhet ti ketë keto aftesi: te ketë njohuri rreth programeve te kontabilitetit, te ketë njohuri rreth paketes microsoft office, te jetë njohes i gjuhes angleze te jetë i/e qertifikuar në ketë fushë pervoja e punes dhe qertifikimet janë një përparësi vërejtje: cv-ja le ...

Ekonomist/e ne krociera

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi tsts group ka hapur aplikimet për pozicionin e punës ekonomist/e ne krociera paga varion nga 1200$-1400$ kontratë pune 8 muaj kostoja e jetesës e mbuluar nga kompania kualifikimet kriteret mosha 18-45 vjec aplikantët duhet të jenë njohës të gjuhës frënge ose gjermane avantazh kanë personat të cilët kanë përfunduar studimet per ...

Durres kerkohet ekonomist (m) junior

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje ekonomisti (m) junior ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te jete njohes shume i mire i italishtes -te kete mbaruar universitetin ne deget ekonomike -te jete njohes shume i mire i paketes microsoft office -te kete disponibilitet te menjehershem -te ...

Ekonomist/e & asistent/e zyre

Work Italy

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një kompanie të rëndësishme italiane, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithash...

Durres, ekonomist per studio kontabiliteti italiane

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Kompania dagna kerkon te rekrutoje ekonomist per studio kontabiliteti italiane. ofrohet: – pagese e kenaqshme – kontribute te paguara – mundesi rritjeje profesionale – fundjavat pushim per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet: – te jene njohes te gjuhes italiane ne nivel b2 – eksperienca e meparshme perben avantazh – ...

Ekonomist per studio kontabiliteti italiane durres

Dagna

-
Durrës, Shqipëri
Përshkrimi kompania dagna kerkon ekonomist per studio kontabiliteti italiane. kandidatet duhet te jene njohes te gjuhes italiane dhe me eksperience te meparshme ne studio italiane kontabilitati. ofrohen kushte shume te mira pune e pagese dhe mundesi zhvillimi profesional ne karriere. te interesuarit te dergojne email ne: [email protected]...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist kohe e plote

Njoftime pune ekonomist kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane